Pendik Fatih Web Tasarım (Tel:0546 267 4739)

Pendik Fatih Web Tasarım internet okyanusunda yerinizi almanızı sağlamak için kurulan web tasarım firmasıdır. Kurumsal web sitenizi herhangi bir belge gerektirmeden oluşturmaktayız. Firmanız için hazırlayacağınız kurumsal sitede vereceğiniz bilgiler doğrultusunda site tasarımı gerçekleştirmekteyiz. Web siteleri genel olarak anasayfa, hakkımızda, hizmetlerimiz (ürünlerimiz), referanslar ve iletişim sayfalarından oluşmaktadır.

Tel: 0546 267 4739

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım Anasayfa sitenin ana domainde ki ve en önemli sayfasıdır. Siteye genel olarak anasayfa dan giriş yapılır ve buradan diğer sayfalara menüler aracılığıyla giriş yapılmaktadır. Anasayfa sitenin en önemli ve en prestijli olması gereken yer olduğundan gerek tasarımsal gerekse içerik açısından en dolu yer olmalıdır. Ayrıca anasayfa hızı da google aramalarında ve kullanıcılarda önemli bir yere sahiptir.

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım Hakkımızda bölümü ise firmanızla alakalı tarihçe, vizyon, misyon ve daha pek çok ayrıntının yer aldığı bölümden oluşmaktadır. Firmanızın hangi tarihten itibaren hizmet vermeye başladığı gibi bilgiler kullanıcı tarafında güvenilirlik açısından önemli bilgilerdir. Bunun için bu bilgileri eksiksiz doldurmanız sizin için her zaman bir artı kazanım olacaktır.

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım Nasıl Hizmetler Sunar

Pendik Fatih Web Tasarım Hizmetlerimiz bölümü ise firmanızdaki ürün yada hizmetleri tanıtacağınız bölümdür. Yani temel olarak yaptığınız işleri bu bölümde anlatırsınız. Onun için vereceğiniz hizmetlerle alakalı makaleleri yazmanız ve en iyi şekilde hizmeti anlatmanız önemlidir. Hizmetlerimiz bölümünde ayrıca yapacağınız işle alakalı resimler videolar ve sesler kullanmanızda sizin için etkili olacaktır.

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım Referanslar kısmında sizden daha önce hizmet verdiğiniz yerlerin logoları yada liste şeklinde isimlerini yer aldığı bölümdür. Güvenilirlik sağlamak amacıyla bu bölümde yer alan referanslar çok önemlidir. Varsa yapılan hizmetin fotoğrafları da yine bu bölümde paylaşılmaktadır. Prestijli ve bilinen markalara iş yapmak burada size oldukça avantaj sağlar. Özellikle hizmet sektöründe hizmet alınmadan önce yapılan işlere özellikle bakılmaktadır.

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım İletişim bölümü de adresiniz, telefon numaranız ve mail adreslerinizin olduğu, yada en basit anlatımıyla müşterinin size ulaşmasını sağlayan bölümdür. Son günlerde iletişim bilgileri anasayfa ve footer kısımlarında yer almaya başladıysa da bu iletişim sayfasının hiç bir zaman yerini tutmamıştır. Çünkü harita bilgisi, telefon bilgisi son zamanlarda whatsaap bilgilerinin hepsi iletişim bölümündedir.

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım Whatsapp Özelliği

Pendik Fatih Web Tasarım Son zamanlarda en hızlı iletişim yollarından biri olan whatsaap web sitelerindede iletişim aracı olarak kullanılmaya başlamıştır. Site sahibiyle müşteri arasında hızlı ve numara çevirmeye gerek kalmadan hızlı bir iletişim olmasını sağlamaktadır.

Pendik Fatih Web Tasarım

Pendik Fatih Web Tasarım Sizde web sitenizle müşteri kazanmak ve müşteri kaygısı yaşamak istemiyorsanız telefonlarımızı arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Pendik Fatih Web Tasarım

    This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

    All author posts
    Write a comment
    Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
    × WhatsApp dan Sorun